درباره سایت

زمانیکه تصمیم می گیریم تا بقچه زندگی خود را در یک کشور جدید باز کنیم باید تلاش کنیم تا زبان مردمان آن سرزمین را یاد بگیریم و با فرهنگشان آشنا شویم. احساس غریبی در یک کشور نباید جلوی پیشرفت را از ما بگیرد یا اجازه بدهد که از بودن در آن کشور لذت نبریم. ویدیوهای آموزشی “فرانسه در چند دقیقه” قصد دارد تا زبان فرانسه را به روش‌های ساده و شفاف به زبان‌آموزان فارسی‌زبان آموزش دهد و در خلال آموزش زبان، اطلاعات مفید زندگی در فرانسه را نیز به افرادی که به تازگی وارد این کشور شده‌اند منتقل کند. این ویدیوهای آموزشی برای افرادی مناسب است که قبلا یادگیری زبان فرانسه را از طریق کلاس یا معلم شروع کرده‌اند و می‌خواهند آموخته‌های خود را مرور کنند و یا به آن‌ها بیافزایند.

آن دسته از کسانی که تصمیم دارند در کشور فرانسه امتحان راهنمایی رانندگی بدهند می توانند ویدیوهای کمکی راهنمایی رانندگی را با توضیحات فارسی و فرانسه روی این سایت خریداری کنند. این ویدیوها در سه بسته آموزشی تهیه شده‌اند که بسته اول شامل ۱۰ ویدیو،‌ بسته دوم شامل ۱۰ ویدیو و بسته سوم شامل ۹ ویدیو است. پس از خرید هر بسته ویدیوها را از طریق یک ایمیل دریافت خواهید کرد.

سفارشات ترجمه فارسی (دری)  – فرانسه /  فرانسه – فارسی (دری)  (رسمی و غیر رسمی) را می توانید از طریق واتس آپ یا تلگرام به شماره تلفن ۰۰۳۳۷۸۲۲۲۸۵۷۶ (فهیمه اسدی روسی) و یا ایمیل traduction34.france@gmail.com   ارسال کنید.

در بخش اخبار و خواندنی‌های سایت هم می توانید اطلاعات مفید و مطالب جالب درباره کشور فرانسه را مطالعه کنید.