کلاس خصوصی اسکایپ

برای شرکت در کلاس‌های اسکایپ به اینترنت پرسرعت و کامپیوتر نیاز است. متاسفانه برگزاری این کلاس با موبایل و یا اینترنت متوسط به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

زبان آموز و مدرس متعهد می‌شوند که جلسات را در مکانی آرام تشکیل دهند. از برگزاری کلاس در مکان‌های پر سر و صدا یا در حضور کودکان معذورم.

مدت زمان هر جلسه کلاس آنلاین : یک ساعت و ربع

سطح زبان آموزشی : A1, A2

کلاس‌ها از طریق اسکایپ برگزار می‌شود و زبان آموز به صفحه نمایش کامپیوتر مدرس دسترسی دارد و تمام جملات را از طریق صفحه کامپیوتر می‌بیند.

روش تدریس : روش تدریس به سطح زبان هر فرد و نیازهای او بستگی دارد. در حالت کلی هر جلسه درباره موضوع تازه‌ای صحبت می‌کنیم و لغات مربوط به آن موضوع را یاد می‌گیریم وبه تدریج نکات گرامری را توضیح می دهیم. تا جایی که امکان داشته باشد هم مدرس و هم زبان آموز به زبان فرانسه با هم حرف خواهند زد.

زبان آموز برای هر جلسه تکلیف خواهد داشت.

بعد از هر جلسه تمام موارد بحث شده و تکالیف از طریق ایمیل به زبان آموز ارسال می‌شود (داشتن یک آدرس ایمیل الزامی است).

هزینه ده جلسه کلاس زبان آنلاین برای آندسته از افرادی که در هفته دو جلسه کلاس دارند ۱۵۰ یورو است که قبل از شروع جلسات پرداخت می‌شود.

هزینه ماهانه برای افرادی که تنها یک جلسه در هفته کلاس دارند مبلغ ۸۰ یورو است که قبل از شروع کلاس پرداخت می شود.

چنانچه زبان آموز به هر دلیل قصد داشته باشد که جلسه خود را کنسل کند باید حداقل یک روز قبل از کلاس اطلاع دهد و در روزهای بعد (حداکثر در طی همان هفته) آن جلسه را جبران کند در غیر اینصورت جلسه خود را از دست می‌دهد.

چنانچه زبان آموز کلاس را در همان روز کنسل کند جلسه جبرانی نخواهد داشت. (به غیر از موارد خاص)

چنانچه کنسلی از طرف مدرس باشد در پایان ماه یا پایان دوره، جلسه جبرانی خواهیم داشت.

و نکته آخر : خواهشمندم که به ساعت و روز کلاس مقید باشید.

با احترام – فهیمه اسدی روسی